У Дніпровському районі відбувся семінар для голів ОСББ та ЖБК щодо фінансування ремонтів і модернізації будинків

Tool items

У Vcentri HUB Дніпровського району відбувся семінар для голів правлінь ОСББ та ЖБК, організований КП «Фонд модернізації та розвитку житлового фонду міста Києва» спільно з Асоціацією ОСББ та ЖБК Дніпровського району.

Участь у заході взяли: депутат Київської міської ради, секретар постійної комісії з питань ЖКГ та ПЕК Тарас Криворучко, голови правлінь ОСББ та ЖБК, представники структурних підрозділів КМДА, які обговорили ключові питання залучення доступних коштів для ремонтів та модернізації багатоквартирних будинків.

Як зазначив Тарас Криворучко, учасникам семінару докладно розповіли про умови та терміни отримання позик і кредитів для ОСББ та ЖБК, ознайомили з переліком робіт, які можуть бути профінансовані за рахунок залучених коштів, обговорили алгоритм отримання фінансування, умови проведення енергоаудиту.

«Подібні семінари допомагають управителям будинків зрозуміти, як ефективно залучати кошти для модернізації житлового фонду. Грамотне планування та впровадження енергоефективних заходів дозволяє не лише підвищити комфорт проживання, а й суттєво зменшити витрати на комунальні послуги. Київська міська влада продовжує підтримувати подібні ініціативи, оскільки це прямий крок до підвищення якості життя мешканців. Міська влада та профільні структури й надалі сприятимуть розвитку подібних проєктів для забезпечення комфортного майбутнього столиці», – наголосив Тарас Криворучко.

Депутат додав, що семінар став корисною платформою для отримання практичних знань щодо ефективного управління будинками та впровадження енергоощадних заходів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 05.12.2024 № 416/10224 «Про внесення змін до міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025-2027 роки»
  • Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги на часткову компенсацію переоблаштування автомобілів для осіб з інвалідністю внаслідок війни  І та ІІ групи з числа киян-Захисників та Захисниць України, у 2025 році 
  • Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади міста Києва захисних споруд цивільного захисту, які перебувають у державній власності
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам – Захисникам, Захисницям України та деяким іншим категоріям осіб
  • Про розмір кошторисної заробітної плати, що враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, які споруджуються із залученням коштів бюджету міста Києва, коштів комунальних підприємств, установ та організацій 
  • Про організаційно-правові заходи спрямовані на забезпечення належного утримання автомобільних  доріг (внутрішньоквартальних та міжквартальних проїздів) Солом’янського району міста Києва
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЕНДТЕРМІНАЛ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд внутрішнього водного транспорту  на вул. Електриків, 8 у Подільському районі міста Києва (565301304)
  • Про затвердження переліку  природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2025 році
  • Про звернення Київської міської  ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо внесення змін до деяких нормативно-правових актів стосовно застосування тарифів на холодне водопостачання для категорії споживачів «населення», у разі коли приготування 
  • Про затвердження Порядку часткового відшкодування вартості улаштування (капітального ремонту) систем протипожежного захисту, яке фінансується обʼєднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житловими кооперативами та управителями багатоквартирних житлових будинків