У Дніпровському районі висадили понад 21 тисячу дворічних та багаторічних квітів

Tool items

Спеціалісти Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району було висаджено 21,5 тисяч дворічних та багаторічних квітів на балансових територіях з метою покращення естетичного вигляду зелених зон. Про це повідомили у Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації.

«Впродовж двох днів у парку вздовж вул. А. Малишка, парку по вул. Шумського, острові Труханів, бульв. Я. Гашека та по вул. Червоноткацькій було висаджено 21,5 тисяч квітів. Серед квіткового різномаїття: маргаритки, барбатуси, незабудки, гайлардії, армерії, алісум гірський, наперстянка та лаванда», – зазначили у Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації.

У Дніпровській районній в місті Києві державній адміністрації додали, що наступної весни вони заквітують на зелених зонах Дніпровського району.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)