У Києві облаштують пішохідну зону на Алеї Героїв Небесної Сотні

Tool items

У Києві облаштують пішохідну зону на Алеї Героїв Небесної Сотні

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати надали земельні ділянки Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні-Музею Революції Гідності для облаштування та експлуатації пішохідної зони, благоустрою та озеленення території.

Благоустрій здійснюватимуть на земельних ділянках орієнтовними площами 0,59 га; 0,53 га; 0,22 га від Майдану Незалежності до Алеї Героїв Небесної Сотні, 3-5 у Печерському та Шевченківському районах Києва. Там  облаштують  пішохідну зону та проведуть благоустрій території у складі меморіальне-музейного комплексу.

“Сьогодні Майдан Незалежності для кожного українця, без перебільшення, сакральне місце. Це не просто центр столиці, це — символ свободи. Раніше ми уже надали земельну ділянку Музею Революції Гідності площею понад гектар на алеї Героїв Небесної Сотні. Там передбачається будівництво, експлуатація та обслуговування меморіально-музейного комплексу. Сьогодні ж затвердили проект землеустрою земельних ділянок для облаштування пішохідної зони, благоустрою та озеленення території меморіалу. Це має нагадувати про ту ціну, яку заплатили українці за можливість змінити країну”, - зазначив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів.

Земельні ділянки розташовані в межах історичного центру та ареалу міста і належать до земель історико-культурного призначення — для розміщення та обслуговування музейний закладів.

Рішення підтримали 90 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.09.2020 № 460/9539 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про деякі питання розробки, затвердження та реалізації містобудівної документації в місті Києві
  • Про передачу громадянину Шинкаренку Валентину Романовичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вуликовій, 17 у Дарницькому районі міста Києва (418289868)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАКСИМУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Воскресенській, 7 у Дніпровському районі міста Києва (343922200)
  • Про відмову громадянці Шабаш Галині Антонівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення індивідуального садівництва на вул. 206-тій Садовій, діл. 5 (ГО «СТ «Приозерне») у Дніпровському районі міста Києва (350148447)
  • Про присвоєння назви проїзду у Печерському районі міста Києва