У Києві презентували концепцію реконструкції пішохідного бульвару на Оболоні

Tool items

У Києві презентували концепцію реконструкції пішохідного бульвару на Оболоні, який розташовано між вулицями Полярною та Петра Панча.

Про це повідомили у КО «Київзеленбуд».

Як зазначили на підприємстві, з метою оновлення простору у травні поточного року були зібрані думки місцевих мешканців щодо його облаштування.

«Архітектори та планувальники опрацювали усі пропозиції та презентували громаді концепцію ландшафтної організації бульвару. Відповідно до концепції, пішохідний бульвар буде тематично поділений на дев'ять функціональних зон: аванплоща, локація з організованою торгівлею, площа перед школою, сквер перед дитячим садом, бювет, дитяче кафе, дитячий майданчик, громадський сад та памп-трек», – зазначили у КО «Київзеленбуд».

На підприємстві підкреслили, що серед основних робіт, які передбачено провести, заміна мощення, влаштування освітлення та поливо-зрошувальної системи, встановлення лав, урн, облаштування дитячого майданчика, памп-треку та проведення робіт з озеленення.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Мілютенка, 7 у Деснянському районі міста Києва (698644162)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на просп. Оболонському, 16-А в Оболонському районі міста Києва (364104792)