У Києві визначать пріорітетні напрямки для розвитку столиці до 2035 року

Tool items

Протягом двох днів, 7 та 8 липня, відбудуться публічні дискусії щодо того, як має розвиватися столиця найближчі 14 років.

Ці заходи є продовженням інформаційно-комунікаційної кампанії, яка має на меті сприяти більшому залученню експертів та мешканців столиці до визначення пріоритетів розвитку міста.

«Протягом двох днів учасники публічних дискусій обговорюватимуть зібрані на попередньому етапі розробки Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року ідеї та пропозиції щодо формування комфортного й екологічного міського простору, смарт-спеціалізації, ефективного врядування міста, а також розвитку столиці як культурного і туристичного центру», — повідомили у Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

Розглядатимуть, як вплинула пандемія на розвиток мегаполісів і нові вимоги мешканців до урбаністичного середовища. Про виклики і можливості цифрової трансформації столиці та розбудови «розумного міста», проблеми і шляхи забезпечення екологічно збалансованого розвитку Києва.

Серед інших актуальних тем: розвиток фармацевтики, інформаційно-комунікаційних технологій та креативних індустрій, які були визначені основними напрямами смарт-спеціалізації міста Києва, створення нових туристичних магнітів, партнерство і перспективні проєкти у рамках Київської агломерації.

Організатори ретельно вивчили і проаналізували понад 100 ідей та пропозицій, які експерти, громадські діячі, представники бізнесу та пересічні кияни надали під час опитування.

Більша частина пропозицій стосуються змін у житлово-комунальному господарстві та вдосконалення транспортної системи. Кияни вважають, що місто у цих питаннях має активно застосувати міжнародний досвід.

Автори найцікавіших ідей презентують їх під час публічних дискусій особисто. Зокрема, пропозиції стосуватимуться благоустрою річки Либідь та Гідропарку, розширенню зелених зон, створенню центру екобезпеки і моніторингу, запровадженню електронних петицій для місцевих локальних громад, створенню конгрес-бюро тощо.

Трансляція публічних дискусій відбуватиметься на платформі «Стратегія Києва — 2035».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Мілютенка, 7 у Деснянському районі міста Києва (698644162)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на просп. Оболонському, 16-А в Оболонському районі міста Києва (364104792)