У Києві замовили понад 120 тисяч електронних учнівських

Tool items

У Києві замовили понад 120 тисяч електронних учнівських. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич.

«У батьків є можливість у пару кліків оформити електронний учнівський для своєї дитини. Прозорість та простота оформлення – одна з головних переваг. Крім пластикової карти, учнівський можна приєднати до «Київ Цифровий», – написав Петро Оленич.

CDTO Києва підкреслив, що електронний учнівський – це перший крок для створення додаткових цифрових сервісів для школярів.

«Водночас майже половина батьків ще не оформили електронний учнівський. Нагадаю, що з першого березня проїзд у транспорті для школярів залишиться безкоштовним за наявності електронного учнівського. Для того, щоб отримати учнівський до першого березня, раджу відправляти заявку найближчим часом», – додав Петро Оленич.

Детальніше розповів директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Олег Половинко.

За його словами, станом на сьогодні електронних учнівських: замовлено – 124 595, виготовлено – 112 503, передано на доставку до шкіл – 95 704.

Директор Департаменту розповів, що найчастіше звертались за підтримкою щодо того, як замовити учнівський, термінів його виготовлення або щодо втрати картки.

Як замовити електронний учнівський:
– зареєструйтесь у системі https://scard.kyivcity.gov.ua/;
– знайдіть дані про свою дитину та приєднайте її картку до свого акаунту;
– додайте або замініть фото дитини;
– сплатіть замовлення (онлайн або через банківську установу).

Як додати електронний учнівський у застосунок «Київ Цифровий»:
– виберіть «Транспортна карта»;
– введіть номер та пін-код учнівського та натисніть «Додати»;
– у застосунку можна переглядати історію поїздок та заблокувати учнівський у разі втрати.

Із питаннями щодо замовлення учнівських можна звертатись за e-mail:
[email protected].

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)