У Київраді ініціюють закупівлю обладнання для проведення малоінвазивних втручань пологовому будинку №6

Будівля Київської міської ради

Tool items

674

У Київраді ініціюють закупівлю обладнання для проведення малоінвазивних втручань пологовому будинку №6 

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту було підтримано звернення депутатів щодо можливості фінансування  для придбання медичного обладнання Київському міському пологовому будинку № 6 для проведення малоінвазивних оперативних втручань.

Пологовий будинок №6, який розташований на вул. П. Запорожця 26-А, надає акушерсько-гінекологічну допомогу вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим та гінекологічним хворим Дніпровського району, а також дівчаткам-підліткам всього міста. Крім того, тут приймають передчасні пологи з 34 тижнів у всіх вагітних лівого берега столиці.

«Дівчатка-підлітки, яких ми лікуємо у єдиному відділенні дитячої та підліткової гінекології, потребують особливої уваги та виконання оперативних втручань малоінвазивними методиками. Щорічно необхідність лапароскопічних операцій зростає. Лапароскоп у пологовому будинку відсутній. Операції виконуються за допомогою ендоскопічного обладнання, яке придбане у 1995 році та є технічно і морально застарілим, потребує частого та затратного ремонту», - зазначила головний лікар Київського міського пологового будинку № 6 Наталія Печура.

Аби виправити цю ситуацію, співробітники пологового будинку звернулися до депутатського корпусу з проханням посприяти у придбанні необхідного обладнання для проведення малоінвазивних оперативних втручань.

«Пологовий будинок № 6 –  це місце де народжується щорічно до 5 тисяч немовлят. Місце, в якому чи не щоденно надають медичну допомогу дівчаткам-підліткам. І сьогодні, окрім професійного практичного досвіду медичних працівників, медзакладу потрібне нове сучасне обладнання для проведення малоінвазивних оперативних втручань. Ми пропонуємо  передбачити у Програмі економічно-соціального розвитку на наступний 2019 рік кошти для закупівлі необхідних приладів», - зазначила співавтор ініціативи, депутат Київради Олена Овраменко.

Відповідне звернення направлено до Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київради (КМДА). Там мають його розглянути та знайти можливість фінансування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення доповнення у додаток до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2017 року № 702/3709 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік»
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2017 №702/3709 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік»
  • Про надання дозволу на знесення та списання будівлі, яка належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та обліковується на балансі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Ринг»
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2017 №702/3709 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 25 грудня 2014 року № 741/741"Про упорядкування діяльності виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)"
  • Про затвердження детального плану території в межах вул. Північна, просп. Оболонський, вул. Прирічна, просп. Героїв Сталінграду, Маршала Малиновського у Оболонському районі м. Києва
  • Про затвердження детального плану території в межах проспекту Петра Григоренка, вулиць Анни Ахматової, Драгоманова, Ревуцького, проспекту Миколи Бажана в Дарницькому районі м. Києва
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІЦЦА-ХАУЗ" на вул. Михайлівській, 5/6 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування громадської будівлі К-35558
  • Про передачу земельних ділянок ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАЯК СЕРВІС ІНВЕСТ» для експлуатації та обслуговування будівель і споруд автостоянки на просп. Володимира Маяковського, 47б у Деснянському районі м. Києва А-24315
  • Про передачу земельної ділянки громадянину Миронцю Олександру Пилиповичу для експлуатації та обслуговування будівель і споруд автостоянки на вул. Братиславській, 14г у Деснянському районі м. Києва А-24314