У Київській муніципальній академії музики ім. Р. М. Глієра провели майстер-класи для юних харків'ян

Tool items

У Київській муніципальній академії музики ім. Р. М. Глієра провели майстер-класи для юних харків'ян, які приїхали у столицю, щоб взяти участь у мистецькому проєкті «Київ-Харків. Музика єднає».

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, Київ підтримує незламний Харків, у тому числі через мистецтво.

«Київ прийняв талановитих, цілеспрямованих та просто неймовірних юних харків'ян у рамках проєкту «Київ-Харків. Музика єднає». Відбувся спільний концерт за участю учнів мистецьких шкіл та ліцеїв двох міст. Крім того, під час перебування у столиці діти з Харкова мали нагоду познайомитись з містом та відвідати різноманітні заходи, зокрема творчий вечір «Олександр Злотник дітям». У Київській муніципальній академії музики ім. Р. М. Глієра було організовано майстеркласи з різних спеціальностей: фортепіано, скрипка, флейта та труба. Сьогодні, як ніколи, нам потрібна єдність та взаємопідтримка. І головне, щоб діти залишались щасливими та усміхались», – наголосила Вікторія Муха.

Депутатка подякувала всім організаторам та партнерам за допомогу в підготовці мистецького проєкту.

Нагадаємо, також у рамках мистецького проєкту «Київ-Харків. Музика єднає» на сцені Київського академічного драматичного театру на Подолі відбувся спільний концерт за участю учнів мистецьких шкіл та ліцеїв двох міст.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»