У літньому вольєрі Київського зоопарку живе тянь-шанська ведмедиця на ім'я Чудо

Tool items

У Київському зоопарку живе тянь-шанська ведмедиця на ім'я Чудо. Всі охочі можуть побачити ведмедицю в великому природному вольєрі, площею понад 1 200 квадратних метрів.

Як повідомили в Київському зоопарку, ведмедиці вже 24 роки – це дуже похилий вік для ссавців цього підвиду. 

«Задля комфорту ведмедиці в вольєрі є велике штучне озеро, скелястий водограй з місточками, різноманітні лазалки, грибочки від сонця, а ще затишний гамак, де вона відпочиває. Для збереження здоров’я та довголіття нашої Чудо-ведмедиці – сонце, повітря, вода, ветеринарний догляд і, звісно, смачна корисна їжа. Наразі тянь-шанський бурий ведмідь знаходиться на межі зникнення. У світі налічуються не більше 200 осіб цього підвиду. В українській природі вони не зустрічаються, проте троє таких ведмедів живуть під дбайливою опікою людини, і одна з них ведмедиця, на ім’я Чудо, проживає в нашому зоопарку», – зазначили в Київському зоопарку. 

Усі охочі можуть побачити ведмедицю в великому природному вольєрі Ведмежого континенту Київського зоопарку. Також для відвідувачів доступні вуличні експозиції, пташині озера та дендропарк.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери