У мікрорайоні Каунаському тривають роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення

Tool items

У мікрорайоні Каунаському Дніпровського району тривають роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення.

Про це повідомив депутат Київської міської ради, перший заступник голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Олександр Міщенко в інтерв’ю виданню «Вечірній Київ».

За словами Олександра Міщенка, необхідно забезпечити населення модернізованим вуличним освітленням на території міста задля створення безпечних умов життєдіяльності мешканців Києва.

«Проведення робіт з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення є актуальним питанням для столиці. Оскільки важливо підвищувати загальний рівень благоустрою міста, а також сприяти посиленню безпеки киян у вечірній час доби. Минулого року було встановлено освітлення у великій частині мікрорайону Каунаського задля того, щоб створити комфортні та безпечні умови для киян. Крім того, важливо продовжувати системно працювати над модернізацією мережі зовнішнього освітлення столиці», – зазначив Олександр Міщенко.

Депутат додав, що роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення мікрорайону планується завершити цього року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 26 січня 2006 року № 79-6-00384 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «МЕГАПОЛІСЖИТЛОБУД»
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Парниковій у Голосіївському районі міста Києва (340146482)
  • Про відмову громадянці Крамській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вулиці Московської у Солом'янському районі міста Києва (557801676)
  • Про відмову громадянці Гужві Лідії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва на вул. 31-шій Садовій, діл. 81 у Дніпровському районі міста Києва (692650160)
  • Про надання ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3066 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М. КИЇВ) земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Національної гвардії України на вул. Севастопольській, 14 у Дарницькому районі міста Києва (563239243)