У парку «Веселка» висаджено композицію за мотивами «Нової хвилі Піта Удольфа»

Tool items

У парку «Веселка» у Шевченківському районі створено композицію із багаторічних рослин, як це роблять у Нідерландах. Її загальна площа одна тисяча кв. м висаджено 13 тисяч рослин. Це українсько-нідерландський проєкт, який КО «Київзеленбуд» втілив у життя.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король зазначає, що підхід Нідерландів до створення квітників та садів вже добре відомий у всьому світі. Зокрема, в останні роки світ захоплюється «Новою хвилею» Піта Удольфа, нідерландського ландшафтного дизайнера, який висаджує композиції із невибагливих багаторічних трав.

«Ідеї Піта Удольфа про створення композицій, які б виглядали природно й спонтанно, витісняють звичні нам чіткі лінії. Разом із тим, ця спонтанність – результат клопіткої роботи: підбір рослин з урахуванням місцевості, їх поєднання, створення схеми й висадження, відповідно до неї, правильний  догляд», – розповідає Олексій Король.

Для парку «Веселка» нідерландці обрали переважно квітучі рослини. Основний акцент буде на лілійниках, астильбі, ехінацеї, козельцях східних та айстрах. Їх доповнюватимуть еупаторіум, живокіст, чистець, рудбекія, герань «Розанна», геленіум (осінній), манжетка м’яка, суховершки великоквіткові, гірчак свічковидний та котяча м’ята. З метою розбавити квіткове розмаїття, додали просо прутовидне, вівсяницю сизу та осоку охименську. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення та належного фінансування виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 13.05.2021 № 952/993 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 11.04.2005 року № 72-6-00265 (зареєстровано в реєстрі за № 267), укладеного між Київською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «МОНАРХ» для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного закладу по вул. Уманська, 8-12 у Солом’янському районі м. Києва
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування стадіону спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови на вул. Княжий