У Печерському районі облаштовано нову транспортну розв’язку по вулиці Професора Підвисоцького

Tool items

У Печерському районі повністю облаштовано нову транспортну розв’язку вздовж КНП «Київська міська клінічна лікарня №12» по вулиці Професора Підвисоцького.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, необхідно убезпечити водіїв й пішоходів на автомобільних ділянках, та завдяки круговому руху більш рівномірно розподілити трафік у місцях перетину доріг.

«Перехрестя з круговим рухом облаштоване острівцями безпеки для пішоходів, знаками, а також дорожньою розміткою. На транспортній розв’язці розміщено велосипедну доріжку, адже необхідно забезпечити комфортні умови для пересування всіх учасників руху. Міська влада підтримує ініціативи громади та створює безпечне середовище для водіїв автотранспортних засобів, велосипедистів та пішоходів», – зазначив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що організацією облаштування транспортної розв'язки займалися: КП «Центр організації дорожнього руху», КП ШЕУ Печерського району КК «Київавтодор», сектор розвитку веломережі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)