У Подільському районі для киян і гостей столиці провели навчання з користування турнікетами та проведення серцево-легеневої реанімації

Tool items

У Подільському районі для киян і гостей столиці провели навчання з користування турнікетами та проведення серцево-легеневої реанімації. 

За словами депутатки Київської міської ради, організаторки тренінгу Ксенії Семенової, у час повномасштабного вторгнення важливо володіти базовими навичками надання першої допомоги постраждалим задля порятунку їх життів.   

«З перших днів війни одним з пріоритетних напрямків діяльності команди БФ «Солом'янські котики» є організація навчань з домедичної допомоги. Цього разу учасники тренінгу освоїли базові знання, як користуватись турнікетами та навчились проводити серцево-легеневу реанімацію. Крім того, усі охочі здобули навички користування дефібриляторами», – зазначила Ксенія Семенова.  

Депутатка додала, що отримані знання допоможуть зорієнтуватись в екстремальній ситуації та зосередитись задля порятунку постраждалих.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)