У Подільському районі утворять філію Інклюзивно-ресурсного центру №7

Tool items

У Подільському районі утворять філію Інклюзивно-ресурсного центру №7.

Таке рішення було прийняте сьогодні, 30 травня, на пленарному засіданні III сесії Київської міської ради IX скликання 73 депутатами.

Як зазначив заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський, на сьогодні в районі діє лише один центр, і цього недостатньо з урахуванням того, що на Подолі мешкають понад 36 тисяч дітей.

«Для одного інклюзивно-ресурсного центру зараз занадто велике навантаження, тому існує нагальна потреба утворення філії. Це дозволить розширити можливості дітей з особливими освітніми потребами та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у стресі, на здобуття якісної дошкільної та загальної середньої освіти. Філія, так само як і центр, буде надавати психолого-педагогічні, корекційно-розвиткові послуги та зміцнювати політику інклюзивного навчання у закладах освіти району. Залучення більшої кількості фахівців дозволить ретельніше та у більших обсягах підходити до питань формування індивідуальної траєкторії розвитку і навчання дітей, спрямованих на подолання освітніх труднощів, у тому числі тих, що виникли внаслідок психологічної травми», – наголосив Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА додав, що міська влада забезпечує право дітей з особливими освітніми потребами на здобуття якісної дошкільної та загальної середньої освіти за місцем проживання та право їх батьків у виборі різних форм здобуття освіти для дітей з урахуванням потреб та можливостей.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»