У сквері по вулиці Калнишевського відбулась толока з метою облаштування та благоустрою зеленої зони

Tool items

В Оболонському районі з метою облаштування та благоустрою зеленої зони провели толоку у сквері по вулиці Калнишевського, 6.

За словами депутата Київської міської ради Богдана Чорнія, необхідно проводити благоустрій міських територій та створювати комфортні умови для відпочинку киян та гостей столиці навіть у воєнний час, оскільки місто має розвиватись та повертатись до нормального ритму роботи.

«Спільно з працівниками КП УЗН Оболонського району провели толоку у сквері, а також оглянули територію з метою подальшого облаштування зеленої зони. У час війни виникає багато нових суспільних викликів, які ми оперативно вирішуємо, попри це виконуємо заплановані роботи щодо благоустрою міських територій. Щоденно десятки людей прогулюються стежками парку, тому необхідно створити комфортні умови для їх дозвілля», – зазначив Богдан Чорній. 

Депутат додав, що також цьогоріч спільно з КО «Київзеленбуд» заплановано розробити та погодити з громадою концепцію сучасного парку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про деякі питання використання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває у володінні та користуванні приватного акціонерного товариства «Київспецтранс»
  • Про затвердження Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації міста Київ