У Солом’янському район низку автомобільних дорігі передано до комунальної власності територіальної громади міста

Tool items

З метою подальшого утримання та обслуговування ділянки автомобільних доріг у  Солом'янському районі передано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Таке рішення підтримали сьогодні, 08 липня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 83 депутати.

За словами депутата Київської міської ради, члена Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олега Костюшка, проєкт підготовлено на прохання мешканців та органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Жуляни», які обурені незадовільним станом дорожнього покриття на вулицях мікрорайону. 

«Незадовільний стан автомобільних доріг викликає обурення мешканців міста, оскільки через занедбаний стан, складно пересуватися транспортними засобами цими ділянками автомобільних доріг. Дороги мають мати свого комунального господаря для забезпечення своєчасного ремонту та благоустрою», –  зазначив Олег Костюшко.

До комунальної власності територіальної громади міста Києва буде передано дороги за наступними адресами:
– вулиця Каштанова; 
– вулиця професора Делона;
– вулиця Медична;
– провулок Ізяславський;
– вулиця Робітнича; 
– провулок Радянський;
– вулиця Сильвестра Косова;
– вулиця Вишнева; 
– вулиця Добробутна; 
– вулиця Скіфська; 
– вулиця Грушова; 
– вулиця Гренджі Донського; 
– вулиця Кутова; 
– вулиця Смерекова;
– вулиця Трояндова; 
– вулиця Генерала Павленка; 
– провулок Марусі Чурай; 
– провулок Совський;
– провулок Комсомольський; 
– вулиця Молодіжна;
– вулиця Виноградна; 
– вулиця М'ятна; 
– вулиця Волошкова; 
– вулиця Ганни Грендт;
– вулиця Місячна; 
– вулиця Зоряна;
– вулиця Олександра Богомозова; 
– вулиця Василя Седляра;
– вулиця Помаранчова;
– вулиця Малинова;
– Березова; 
– вулиця Михайла Дерегуса; 
– вулиця Контактна; 
– вулиця Промениста;
– вулиця Журавлина;
– вулиця Юнацька; 
– вулиця Практична; 
– вулиця Святкова; 
– вулиця Новорічна; 
– вулиця Різдвяна;
– вулиця Новомічурінська;
– провулок Вчительський.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Мілютенка, 7 у Деснянському районі міста Києва (698644162)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на просп. Оболонському, 16-А в Оболонському районі міста Києва (364104792)