У столиці амбулаторії забезпечують компресорними небулайзерами для інгаляцій

Tool items

Усі амбулаторії КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Святошинського району забезпечено компресорними небулайзерами для інгаляцій.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Олеся Зубрицька, медичне обладнання в першу чергу передбачено для пацієнтів з захворюваннями органів дихання, яким необхідно провести терапію.

«Небулайзерну терапію використовують для лікування бронхіальної астми, бронхіту, хронічного обструктивного захворювання легень, риніту та інших респіраторних захворювань. Інгаляція ліків через небулайзер – один з простих та ефективних методів лікування. Мешканці з захворюваннями органів дихання зможуть робити необхідні інгаляції у столичних амбулаторіях, які продовжують працювати навіть у випадках виключення світла, оскільки оснащені альтернативними джерелами енергії», – розповіла Олеся Зубрицька.

Депутатка додала, що забезпечення амбулаторій небулайзерами це результат ефективної роботи разом з Департаментом охорони здоров'я КМДА, Святошинською районною в місті Києві державною адміністрацією та соціально відповідальною фармацевтичною корпорацією «Yuria-Pharm».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь