У столиці діти створили обереги для військових «Янголи для тих, хто нас захищає»

Tool items

У столиці діти під час творчого майстер-класу створили обереги з вовни для військових «Янголи для тих, хто нас захищає».

Майстер-клас організовано за підтримки Уповноваженої Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Лесі Петрівської.

Як зазначила Леся Петрівська, протягом двогодинного майстер-класу діти власноруч створювали ангеликів з вовни, які є символічними оберегами для наших бійців. 

«Діти найбільше страждають від війни, оскільки не можуть самостійно пережити стрес та відпустити негативні емоції. Спільно з волонтерами організовуємо різного роду заходи для малечі задля того, щоб допомогти їм подолати страх та, хоч на кілька годин, повернутись до звичного дитинства в колі однолітків. Цього разу було організовано незвичний майстер-клас під час якого діти створювали обереги для близьких людей, рідних та українських військових, які протистоять агресору. Дві години позитиву, світла та затишку в компанії щирих дітей заряджають на перемогу на всіх фронтах! Дякую усім, хто долучився до заходу та допоміг збільшити кількість янголів-оберегів. Діти вірять в нашу армію, а ми зробимо все можливе задля їх світлого майбутнього», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що невдовзі обереги будуть передані захисникам України на лінії фронту.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про розроблення проєкту детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 9 кварталі Дніпровського лісництва у Дніпровському районі міста Києва (344408495)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 49 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (244009433)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери