У столиці діти українських захисників спільно з видатними спортсменами запалили «ВОГОНЬ ПЕРЕМОГИ»

Tool items

У Києві відбувся спортивно-патріотичний захід, присвячений Дню Збройних сил України. Діти українських захисників спільно з видатними спортсменами запалили «ВОГОНЬ ПЕРЕМОГИ», а також було проведено турніри зі спортивної гімнастики та Street Workout.

До заходу долучилась заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, українська легкоатлетка, призерка Олімпійських ігор Олена Говорова, діти героїв України, які наразі боронять незалежність держави та Героїв Небесної Сотні, видатні українські спортсмени та юні атлети. 

Як зазначила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, у сучасному світі спорт є невід’ємною частиною розвитку здорової нації, і навіть у час війни, ніхто не може відібрати в нас віру в перемогу та бажання йти до власної мети.

«Країна-агресор не зламає український спорт. Під час заходу було запалено «ВОГОНЬ ПЕРЕМОГИ» – символ єднання українського народу навколо спільної мети та віри в незалежну та непоборну Україну. У нас є можливість переосмислити молодіжний спорт, і ми працюємо над тим, щоб привчати дітей до здорового способу життя, а також підтримуємо юних спортсменів, які в майбутньому стануть всесвітньовідомими українськими чемпіонами», – наголосила Юлія Хан.

Як зазначив депутат Київської міської ради, перший чемпіон світу з дзюдо в історії України Георгій Зантарая, міська влада реалізовує заходи, які націлені на розвиток фізичної культури і спорту. 

«Формування позитивного ставлення до спорту та фізичної активності в дітей з раннього віку допомагає почуватись більш мотивованими та впевненими у своїх силах. Підтримка дітей, які залишились в Україні в умовах війни, є особливо актуальною. Разом працюємо над тим, щоб відновити звичний ритм життя юних спортсменів та створити комфортні умови для їх професійного розвитку», – додав Георгій Зантарая.

За словами олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики Олега Верняєва, війна не повинна відібрати в дітей бажання та прагнення займатись спортом та мрії бути чемпіонами. 

«Під час спортивно-патріотичного заходу було проведено два турніри: зі спортивної гімнастики та Street Workout. Діти показали свої професійні вміння. В їх очах видно бажання та прагнення йти до перемоги, до мети бути спортсменом, навіть олімпійським чемпіоном. Я вірю в те, що після Перемоги – спортивна сфера в Україні стане ще міцнішою та прогресивнішою», – розповів Олег Верняєв.

За підтримки телеканалу «MUSICBOX» під час заходу для гостей виступали: Віталій Козловський, Люся Кава, Tamerlan & Alena, Uliana Royce, Misha Romanova, Нікіта Кісельов, Софія Єгорова, а також юні артисти творчого об‘єднання «Paradiz». Ведучими заходу були: Міла Єремєєва та Мішель Сайкалі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (670035376)
  • Про поновлення автокооперативу по експлуатації та обслуговуванню гаражів «КРИШТАЛЬ-АВТО» договору оренди земельної ділянки від 14 травня 2019 року № 139 (523905118)
  • Про поновлення АВТОКООПЕРАТИВУ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ОБСЛУГОВУВАННЮ ПРИВАТНИХ ГАРАЖІВ «КВАЗАР-АВТО» договору оренди земельної ділянки від 22 грудня 2017 року № 400 (728829053)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для збереження та використання земель природно-заповідного фонду в 86 кварталі Святошинського лісництва у Святошинському районі міста Києва (244477538)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253282580)