У столиці для медичних працівників провели триденний семінар на тему: «Методи і засоби реабілітації людей з порушеннями слуху»

Tool items

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська обговорила з фахівцями закладів охорони здоров'я методи і засоби реабілітації людей з порушеннями слуху.

Триденний семінар відбувся у межах проєкту «Розробка та реалізація комплексної програми реабілітації людей з функціональними порушеннями чи інвалідністю на базі Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни», що реалізує Українське товариство глухих у партнерстві з Київською міською радою, Департаментом охорони здоров’я КМДА за підтримки Програми розвитку ООН та за фінансової підтримки Уряду Японії.

Як зазначила Леся Петрівська, слух – це ключовий елемент нашої комунікації, ми витрачаємо від 45% до 75% часу на слухання, у 90% випадках – ми це робимо несвідомо.

«Втрата можливості чути може бути важким випробуванням. Повертатись до звичного життя – це нова адаптація і велике завдання. І перші до кого ми йдемо за допомогою, у разі виникнення проблем зі здоров'ям – це лікарі, які не лише рятують життя, а й надають підтримку та реабілітацію. Тому, саме для медичних працівників, провели триденний семінар та обговорили методи і засоби реабілітації людей з порушеннями слуху. Мова йшла про реабілітацію осіб зі зниженням слуху – приглухуватістю, та осіб з повною втратою слуху – глухотою. Ми обговорили методи психологічної корекції і розвитку звукосприймання», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що подолання фізичних та соціальних перешкод допомагає людям із втратою слуху інтегруватися у суспільство та забезпечити повноцінне життя.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва