У столиці оновлять рухомий склад громадського транспорту

Tool items

У столиці оновлять рухомий склад громадського транспорту 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали участь КП “Київпастранс” у проекті “Міський громадський транспорт України”.

Таким чином, комунальне підприємство «Київпастранс» візьме участь у проекті «Міський громадський транспорт України» шляхом залучення коштів позики Європейського інвестиційного банку. Основна мета залучення позики – оновлення рухомого складу КП «Київпастранс». 

«Мова йде про надання дозволу на залучення кредиту від Європейського інвестиційного банку в розмірі 50 млн євро на закупівлю автобусів, трамваїв і вагонів київського фунікулеру. Відсоткова ставка не перевищує 2,5% річних у євро, термін залучення коштів – від 5 до 22 років з дати останньої вибірки кожного траншу. Використання цих коштів триватиме під контролем та егідою безпосередньо Європейського інвестиційного банку. Це рішення також погоджено з Міністерством фінансів та Міністерством інфраструктури», – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час виступу на сесійному засіданні.

За його словами участь КП «Київпастранс» у проекті «Міський громадський транспорт України» дасть можливість осучаснити та придбати:
- 17 сучасних модульних трамвайних вагонів довжиною 30-34 метри, пристосованих для обслуговування пасажирів з особливими потребами;
- 112 автобусів великої та особливо великої місткості з низьким рівнем підлоги;
- обладнання для реконструкції фунікулера з заміною тягового обладнання, кабін, систем управління тягою та систем безпеки і зв'язку.

Рішення підтримали 85 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»