У столиці проводять просвітницьку діяльність щодо протидії булінгу

Tool items

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко спільно з мешканцями взяв участь у просвітницькій зустрічі щодо протидії булінгу та наголосив на необхідності протидії цькуванням, як різновиду насильства. 

Як зазначив Володимир Бондаренко, питання протидії булінгу є дуже нагальним та потребує максимального роз’яснення у суспільстві, особливо вразливими в цій ситуації є діти.

«Важливо правильно донести інформацію, щоб мешканці усвідомили важливість цієї теми. Таким чином можна говорити про виховання толерантності один до одного. Київ підтримує запровадження чітких правил і політик протидії булінгу. Найчастіше жертвами булінгу стають діти, тому важливо проводити інформаційні та просвітницькі кампанії як для школярів, так і для їх батьків та педагогів. Спільними зусиллями ми маємо мінімізувати будь-які проявити насильства», – наголосив Володимир Бондаренко.

Довідка. Організаторами просвітницької зустрічі виступили ГО «Всеукраїнське об’єднання протидії булінгу! «Мої безпечні друзі» та Національна академія внутрішніх справ.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022-2024 роки»
  • Про запровадження щорічного міського конкурсу «Мистецькі Горизонти»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про передачу громадянину Пшеничному Ростиславу Івановичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва у пров. Лісостеповому - 1, буд. 15 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО «СТАДНЕ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (483279522)
  • Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 18 червня 2004 року № 63-6-00134, укладеного між Київською міською радою та фізичною особою - підприємцем Джерою Сергієм Петровичем для будівництва, експлуатації і обслуговування комплексу відпочинку (кафе з літнім майданчиком) на вул. Центральній у Дарницькому районі м. Києва (459363362)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.09.2011 № 18/6234 «Про порядок укладання мирних угод у спорах щодо майна територіальної громади міста Києва у процесі їх розгляду в судах загальної юрисдикції»
  • Про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство» Дарницького району м. Києва»