У столиці призерам олімпіад, конкурсів та турнірів з навчальних предметів пропонують присвоювати персональні стипендії Київської міської ради

Tool items

У столиці школярам, які є призерами олімпіад, конкурсів та турнірів з навчальних предметів пропонують присвоювати персональні стипендії Київської міської ради.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 17 серпня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань освіти і науки, сім'ї, молоді та спорту Вадима Васильчука, проєкт рішення розроблено з метою залучення учнів закладів загальної середньої освіти міста Києва до наукової, навчально-дослідницької, винахідницької роботи, а також поглибленого вивчення шкільних предметів.

«Обмежувальні карантинні заходи через COVID-19, а з 24 лютого – повномасштабна російсько-українська війна спричинили значний збій у наданні освітніх послуг. Учні перебувають у стресі, а також максимально віддалились від звичного режиму навчання. Тому необхідно додатково мотивувати учнів та підтримувати їх потенціал, оскільки це сприятиме налагодженню навчального процесу. Прийняття цього проєкту рішення надасть можливість надавати підтримку школярам, які є призерами олімпіад, конкурсів та турнірів з навчальних предметів, авторами винаходів та мають високі досягнення у вивченні навчальних предметів», – зазначив Вадим Васильчук.

Депутат додав, що проєкт рішення передбачає присвоєння 100 персональних стипендій учням закладів загальної середньої освіти.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про засудження діяльності релігійних організацій (об’єднань) та їх структур, керівні центри (управління) яких знаходяться на території держави-агресора російської федерації, зокрема, Української православної церкви (Московського патріархату), та звернення до Верховної Ради України
  • Про внесення змін до Міської цільової програми підвищення організації та безпеки дорожнього руху в місті Києві до 2022 року
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень у Тверському тупику, 9 у Печерському районі міста Києва (553501708)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельних ділянок у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталів 75:920 та 75:722 (Київське лісництво, квартал 77) у Святошинському районі міста Києва (
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01 - 09.02, 09.04 - 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:919 (Київське лісництво, квартал 76) у Святошинському районі міста Києва (401417616)