У столиці реалізували мистецький проєкт «Київ-Харків. Музика єднає»

Tool items

На сцені Київського академічного драматичного театру на Подолі відбувся  спільний концерт за участю учнів мистецьких шкіл та ліцеїв двох міст у рамках мистецького проєкту «Київ-Харків. Музика єднає».

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, Київ висловлює солідарність з Харковом, який постійно потерпає від ворожих обстрілів, не лише наданням гуманітарної підтримки, а й через мистецтво.

«Діти в мистецьких закладах початкової освіти Харкова фактично третій рік не мають можливості повною мірою реалізовувати власний мистецький потенціал, виходити на професійні сцени, демонструвати свої таланти та дарувати майстерність широкому колу глядачів. Попри те, вони продовжують навчатись, вдосконалювати свої творчі вміння. Нам дуже хотілось подарувати цим дітям можливість виступити, познайомитись та поспілкуватись зі своїми київськими однодумцями. Талановиті юні харків'яни та кияни виступили на одній сцені. Мистецький проєкт «Київ-Харків. Музика єднає» став виявом солідарності між двома містами – усе, що відбувається у Харкові, відгукується у наших серцях. Сьогодні як ніколи нам потрібна єдність та взаємопідтримка. Ми захоплюємось мужністю та стійкістю викладачів, батьків та талановитих дітей, підтримуємо мистецьку освіту та молодь. Дякую всім організаторам та меценатам, які спільно допомогли подарувати юним виконавцям та глядачам це справжнє свято музики, підтримати та надихнути талановитих дітей», – наголосила Вікторія Муха.

Депутатка розповіла, що символічним також є той факт, що сучасне приміщення Київського академічного драматичного театру на Подолі, де відбувся спільний концерт, побудоване за проєктом харківського архітектора – Олега Дроздова.

«Крім цього, під час перебування у Києві діти з Харкова мали нагоду познайомитись зі столицею України, а також відвідати майстер-класи викладачів Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра з різних спеціальностей – фортепіано, скрипка, флейта та інші», – додала Вікторія

Захід відбувся за ініціативи Київської міської ради у партнерстві з Департаментом культури Харківської міської ради, Департаментом культури КМДА, Управлінням туризму та промоцій КМДА, Київським міським методичним центром закладів культури та навчальних закладів, Київською муніципальною академією музики ім. Р. М. Глієра та Київським академічним драматичним театром на Подолі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»