У столиці розпочато прийом документів для відбору спортивних клубів, які отримають компенсацію за надані послуги у сфері фізичної культури та спорту

Tool items

Департамент молоді та спорту КМДА розпочав прийом документів для відбору спортивних клубів для надання їм компенсації за надані послуги у сфері фізичної культури та спорту. 

Прийом документів триває з 12 лютого до 12 березня 2024 року включно, щоденно з 9:00 до 17:00 (окрім обідньої перерви з 12:00 до 12:45 та вихідних днів).

За словами директорки Департаменту молоді та спорту КМДА Юлії Хан, компенсацію можуть отримати київські спортивні клуби, які є громадськими організаціями, мають статус юридичної особи не менше одного року до дати оголошення відбору, не мають на меті отримання прибутку, здійснюють навчально-тренувальний процес, забезпечують розвиток спортивних здібностей спортсменів та підготовку спортивного резерву для збірних команд міста Києва та України. 

«У столиці працює велика кількість спортивних клубів, спортсмени яких беруть участь у міських, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, олімпійських, паралімпійських і всесвітніх іграх та представляють місто Київ. Левова частка цих клубів діють саме як громадські організації та виконують на рівні з іншими завдання задля розвитку та популяризації здорового способу життя та спорту серед дітей та молоді. Однак саме цю категорію раніше не враховували, вони ніколи до цього часу не отримували компенсації від міста за надані послуги, але зараз ситуація змінилась. Міська влада передбачила додатковий механізм задля їх підтримки у час війни. Надання їм компенсації за надані послуги у сфері фізичної культури та спорту  – це те, чого так довго чекали і над чим так довго працювали. Київ є спортивною столицею, і ми робимо все від нас залежне, щоб підтримати спортсменів», – наголосила Юлія Хан.

Директорка Департаменту молоді та спорту КМДА додала, що компенсація за надані послуги у сфері фізичної культури та спорту буде здійснюватись один раз на рік.

З Порядком здійснення компенсації за послуги у сфері фізичної культури та спорту, які надаються спортивним клубам міста Києва, можна ознайомитись за посиланням: https://dms.kyivcity.gov.ua/news/866.htmll 

Прийом документів у друкованому вигляді здійснюється за адресою: м.Київ, вул. Хрещатик, 12 (4-й поверх) та в електронному форматі надсилається на електронну пошту: [email protected]. Контактний номер телефону: (097) 243-17-58.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Брагінського В.В.
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Кушніра І.І.
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо термінового вирішення питання виходу підприємств централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з кризового фінансового стану
  • Про додаткові заходи щодо підтримки сил безпеки і оборони з метою забезпечення національної безпеки та відсічі збройної агресії російської федерації проти України
  • Про передачу громадянці Аксютіній Жанні Валеріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Ушицькій, 34 у Деснянському районі міста Києва (634812739)
  • Про передачу громадянці Черняк Валентині Петрівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Соборній, 10 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (651442765)
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Представництва Європейського Союзу в Україні щодо доповнення програми фінансової підтримки України від Європейського Союзу (Ukraine Facility) заходами, пов’язаними з фінансуванням відновлення, модернізації, і реформування галузі водопостачання та водовідведення
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:72:224:0004) для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі на просп. Повітряних Сил, 41 у Солом’янському районі міста Києва (610792587)
  • Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ПРЕСВІТЕРІАНСЬКОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ «ШЛЯХ ЖИТТЯ» У ОБОЛОНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА земельної ділянки в постійне користування для влаштування зеленої зони навколо молитовного будинку на просп. Оболонському, 52-Б в Оболонському районі міста Києва (324353033)