У столиці розробляють заходи для реалізації безбар'єрних рішень у всіх сферах життєдіяльності

Tool items

У столиці за дорученням Київського міського голови Віталія Кличка та ініціативи заступниці голови КМДА, відповідальної за впровадження безбар'єрності в Києві Марини Хонди, у співпраці з ГС «Ліга сильних» та ГО «Центр розвитку міст» відбувся перший проєктний семінар «Впровадження безбар’єрності та доступності у м. Києві: перспективи та виклики на друге півріччя 2024 року». 

Як зазначила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, для кращого розуміння ситуації представники Департаментів КМДА та Центру організації дорожнього руху прозвітували про імплементацію ними елементів безбар'єрності в міські цільові програми.

«Питання безбар'єрності стосується кожного, оскільки це потреба не лише людей з інвалідністю, але й всіх маломобільних груп населення: людей похилого віку, з маленькими дітьми, з тимчасовою втратою рухливості. Київ формує інклюзивне суспільство, де кожна людина має можливість брати участь у всіх аспектах життя та реалізовувати свій потенціал. Необхідно об'єднувати зусилля, щоб безбар'єрними ставали цілі міські простори, і люди могли безперешкодно пересуватись та отримувати послуги. Міська влада постійно вживає заходи для підвищення рівня доступності у столиці. На приклад, на минулому засіданні Київрада додатково виділила районним державним адміністраціям 200 мільйонів гривень на капітальні ремонти вхідних груп житлових будинків та встановлення пандусів», – наголосила Леся Петрівська.

За словами депутатки Київської міської ради Олесі Зубрицької, міська влада відкрита до діалогу та регулярно проводить зустрічі з громадськістю та експертами щодо розбудови безбар'єрної столиці.

«Київ має бути безбар'єрним і комфортним містом для усіх жінок і чоловіків, які мешкають у ньому. Таку мету ставлять перед собою Київський міський голова Віталій Кличко, депутатський корпус Київради та КМДА. Під час семінару представники міської влади спільно з представниками експертного та громадського середовища розбирали конкретні кейси, визначали проблематику щодо реалізації безбар'єрних рішень. А також напрацьовували пропозиції щодо забезпечення безбар’єрності у відповідних сферах на 2024 рік», – додала Олеся Зубрицька.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про особливості звільнення самовільно зайнятих та самовільно забудованих релігійними організаціями (об’єднаннями), керівний центр (управління) яких знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України, чи які мають канонічні та
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОМУ ЦЕНТРУ «ЄВРОДІМ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на перетині вулиць Старонаводницької та Лаврської у Печерському районі міста Києва (
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Валерія Лобановського, 116 у Голосіївському районі міста Києва (776473016)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (472013612)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (572001061)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 174-а у Голосіївському районі міста Києва (370188786)