У столиці відбувся День відкритих дверей спортивних клубів Деснянського району «SPORT FEST-2021»

Tool items

У столиці відбувся День відкритих дверей спортивних клубів Деснянського району м. Києва «SPORT FEST-2021». Участь у відкритті заходу взяла заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова.

Тренери та вихованці клубів Деснянського районного Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели виступи та майстер-класи з різноманітних видів спорту – футболу, боксу, спортивного туризму, самбо, дзюдо, спортивної рибалки, вільної боротьби, художньої гімнастики, таїландського боксу, пауерліфтингу, шахів, боротьби кураш, тхеквондо, баскетболу.

«Місто завжди сприяє проведенню подібних заходів, адже одним із пріоритетів столичної влади є залучення молоді до занять спортом та підтримка здорового способу життя. Завдяки Дню відкритих дверей спортивних клубів Деснянського району «SPORT FEST-2021» молодь мала можливість спробувати свої вміння та обрати той вид спорту, який йому до вподоби. Маю надію, що подібні заходи проводитимуться і надалі», – зазначила Олена Говорова.

Захід відбувся на Центральній спортивній арені Деснянського району на вул. Драйзера, 2-Б.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про створення Тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та причин зміни термінів будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену на житловий масив Виноградар
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (702091392)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (576939660)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИНЗАВОД» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для експлуатації та обслуговування офісно-складської будівлі та трансформаторної підстанції на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі міста Києва (714410010)
  • Про поновлення приватному підприємству «ІНВЕСТБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 березня 2007 року № 62-6-00387 (зі змінами) (330560885)