У столиці вулицю Бориса Житкова перейменовано на вулицю Братів Малакових

Tool items

У Шевченківському районі вулицю Бориса Житкова перейменовано на вулицю Братів Малакових.

У Київській міській раді зазначили, що у травні поточного року експертна комісія порекомендувала включити вулицю Бориса Житкова до переліку міських об’єктів, назви яких пов’язані з російською федерацією або її сателітами. 

Вулиця Бориса Житкова була названа на честь російського письменника Бориса Житкова. З метою деколонізації столичної топоніміки шляхом рейтингового електронного голосування в додатку «Київ Цифровий» було обрано нову назву цієї вулиці. Серед варіантів щодо перейменування 4 696 голосів набрала пропозиція – Братів Малакових. Нова назва запропонована на честь видатних діячів культури Георгія Васильовича та Дмитра Васильовича Малакових. Георгій Васильович Малаков (10.02.1928 - 14.06.1979) – український графік, Заслужений художник УРСР. Дмитро Васильович Малаков (13.10.1937 - 9.01.2019) – український краєзнавець-києвознавець, мистецтвознавець та історик архітектури, член Національної спілки краєзнавців України.

За результатами голосування та на основі експертних висновків депутатський корпус Київської міської ради підтримав рішення щодо перейменування вулиці Бориса Житкова на Братів Малакових.

Нагадаємо, зміна назв міських об’єктів не передбачає переоформлення документів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь