У столиці вулицю Глазунова перейменовано на вулицю Дмитра Годзенка

Tool items

У Печерському районі вулицю Глазунова перейменовано на вулицю Дмитра Годзенка.

У Київській міській раді зазначили, що у травні поточного року експертна комісія порекомендувала включити вулицю Глазунова до переліку міських об’єктів, назви яких пов’язані з російською федерацією або її сателітами.  

Вулиця Глазунова була названа на честь російського композитора Олександра Глазунова. З метою деколонізації столичної топоніміки шляхом рейтингового електронного голосування в додатку «Київ Цифровий» було обрано нову назву цієї вулиці. Серед варіантів щодо перейменування найбільшу кількість, а саме 8 576 голосів набрала пропозиція –  Дмитра Годзенка. Нова назва запропонована на честь старшого сержанта Збройних сил України, учасника російсько-української війни, Народного героя України Годзенка Дмитра Олександровича.

За результатами голосування та на основі експертних висновків депутатський корпус Київської міської ради підтримав рішення щодо перейменування вулиці Глазунова на Дмитра Годзенка.

Нагадаємо, зміна назв міських об’єктів не передбачає переоформлення документів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь