У столиці визначили 48 лауреатів премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва

Tool items

У столиці визначили лауреатів премії Київського міського голови – найкращих представників столичної молоді за наукові й творчі досягнення, а також за внесок у розвиток молодіжного руху. Відповідне рішення ухвалила конкурсна комісія. 

Як зазначила заступниця голови КМДА, депутатка Київської міської ради, голова конкурсної комісії Олена Говорова, премію щороку присуджують у трьох напрямках: за творчі досягнення, наукові досягнення та внесок у розвиток молодіжного руху.

«Цьогоріч міська влада попри всі виклики воєнного часу продовжує хорошу традицію та відзначатиме грошовою винагородою талановиту молодь. Це стало гарною тенденцією для Києва, оскільки ми зацікавлюємо молодь брати активну участь у розбудові нашої столиці», – зазначила Олена Говорова. 

Як розповіла директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, ця премія є показником успішної діяльності київської молоді. 

«Щоразу не втомлююсь захоплюватися тим, яка наша молодь неймовірно талановита. Премією буде нагороджено тих, хто у 2023 році зробив великий внесок у розбудову нашого міста. Щиро вітаю лауреатів з цією перемогою! Впевнена, що ця премія стане чудовою мотивацією для ваших подальших перемог та відкриттів. Дякую конкурсній комісії за виділений час та продуктивну роботу», – наголосила Юлія Хан.

Конкурсна комісія висунула 48 кандидатів на присудження премії у розмірі 10 тисяч гривень: за наукові досягнення – 19 лауреатів, за творчі досягнення – 14 лауреатів, за внесок у розвиток молодіжного руху – 15 лауреатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про особливості звільнення самовільно зайнятих та самовільно забудованих релігійними організаціями (об’єднаннями), керівний центр (управління) яких знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України, чи які мають канонічні та
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОМУ ЦЕНТРУ «ЄВРОДІМ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на перетині вулиць Старонаводницької та Лаврської у Печерському районі міста Києва (
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Валерія Лобановського, 116 у Голосіївському районі міста Києва (776473016)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (472013612)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (572001061)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 174-а у Голосіївському районі міста Києва (370188786)