У столиці з’явиться вулиця генерала Воробйова

Tool items

У столиці з’явиться вулиця генерала Воробйова

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати дали нове ім’я ще одній столичній вулиці.

Зокрема перейменовано вулицю Курську на вулицю генерала Геннадія Воробйова у Солом’янському районі. Це сприятиме вшануванню пам’яті видатного українського військовика, генерал-полковника, кандидата історичних наук. 

Геннадій Воробйов з 2009 до 2014 року був командувачем Сухопутних військ ЗСУ.  У 2014 році призначений першим заступником начальника Генерального штабу ЗС України. Понад два роки прослужив безпосередньо на передовій. Був нагороджений орденами Богдана Хмельницького всіх ступенів, орденом “За мужність”, багатьма медалями та відзнаками Міністерства оборони України. Також був начальником Національного університету оборони імені Івана Черняховського. Раптово помер 11 лютого 2017 року. 

Перейменування пройшло громадське обговорення на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО.

Перейменування підтримали 66 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»