У Святошинському районі для понад тисячі дітей провели терапію радістю

Tool items

У Святошинському районі для понад  тисячі дітей провели терапію радістю. Заходи пройшли за ініціативи депутатки Київської міської ради Олесі Зубрицької та за участі іноземців, які приїхали до України, щоб підтримати дітей.

Як зазначила Олеся Зубрицька, ірландці Джеймс Тумі та Девід Лоу, а також американець Вільям Шарп долучаються до допомоги Україні та українцям, вірять у нашу Перемогу і підтримують нас.

«Цього тижня завдяки таким людям доброї волі ми з командою організували веселі шоу з виступом клоуна для понад тисячі дітей у п’ятьох початкових школах Борщагівки та Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Святошинського району. Першачки отримали символічні листівки зі словами підтримки від однолітків з Америки, Ірландії та Англії. А школи – спортивний інвентар від американської організації «Oregon Help for Ukraine» та ігрові набори для ресурсних кімнат. Ми обов'язково подякуємо дітям з Америки, Англії та Ірландії та організуємо їм зворотні листівки від української малечі зі словами вдячності й побажаннями миру», – наголосила Олеся Зубрицька.

Депутатка додала, що з нетерпінням чекатимемо іноземних гостей знову в Києві, аби завітати з ними в інші школи району та подарувати дітям сміх і радість.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва