У Святошинському районі відкрито сквер по вулиці Чорнобильській, 12

Tool items

У Святошинському районі відкрито відремонтований сквер по вулиці Чорнобильській, 12. Площа скверу – 0,65 га.

Ініціаторкою облаштування скверу виступила депутатка Київської міської ради, заступниця голови постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами Вікторія Бурдукова, а роботи з капітального ремонту виконувало КО «Київзеленбуд».

За словами генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексія Короля, оновлений сквер було відкрито з нагоди Дня захисників та захисниць України.

«Загалом у ході капітального ремонту було влаштовано 3 480 кв. м. доріжок з ФЕМ, встановлено нові лави й урни для сміття, посіяно газони. Акцент зроблено на пам’ятному знаку воїнам-героям АТО – до нього тепер веде алея, на початку якої висаджено групами спірею, також по обидві сторони від доріжки – кулясті туї та хризантеми, а за каменем зеленою стіною ростуть туї та на новому флагштоці майорить прапор України», – розповів Олексій Король.

Як зазначила Вікторія Бурдукова, статус скверу даній земельній ділянці було присвоєно у 2016 році згідно з рішенням Київської міської ради, а у 2017 році там було встановлено пам’ятний знак мешканцям Святошинського району, які загинули в зоні антитерористичної операції на Сході України.

«Даний сквер має особливе значення для святошинців, адже пам’ятний знак є уособленням боротьби за незалежність, місцем вшанування пам’яті про загиблих киян у зоні АТО. Важливо проводити своєчасний благоустрій території та доглядати за монументом. Водночас через сквер щоденно проходить доволі велика кількість людей, яким необхідно забезпечити комфортні умови для пересування. Потрібно облаштовувати сучасні зелені простори для дозвілля та відпочинку киян», – підкреслила Вікторія Бурдукова.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)