У закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти обладнають найпростіші укриття

Tool items

У закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти обладнають найпростіші укриття з метою підвищення рівня безпеки дітей та педагогів.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 23 червня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 85 депутатів.

Як зазначив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Вітренко, укриття облаштують з метою захисту здобувачів освіти в комунальних закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти в разі ракетних обстрілів з боку росії.

«У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану та агресивними наступальними діями російської федерації та активізацією ракетних ударів необхідно провести ремонті та реконструкційні роботи, а також укомплектувати необхідними засобами найпростіші укриття в закладах комунальної власності міста Києва. Діти повинні відчувати себе в безпеці, а батьки мають довіряти навчальним закладам та розуміти, що у разі оголошення повітряної тривоги малюки пройдуть в укриття. У цей складний воєнний час необхідно підвищувати рівень захисту дошкільнят, учнів, студентів та педагогічних колективів», – розповів Андрій Вітренко.

Депутат додав, що невдовзі буде проведено інвентаризацію наявних приміщень у закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти, а також розроблено проєктно-кошторисну документацію та виділено необхідне фінансування для облаштування найпростіших укриттів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»
  • Про реорганізацію КП «Київміськрозвиток» шляхом приєднання до КО «Київзеленбуд»