У зимовому пташнику Київського зоопарку мешкають врятовані папуги жако

Tool items

За час повномасштабної війни Київський зоопарк врятував та прихистив понад 400 птахів, ссавців та рептилій.

Як повідомили в Київському зоопарку, деяких тварин було евакуйовано з зон бойових дій, деяких залишили люди, не маючи можливості утримувати свого улюбленця далі, а деяких просто знайшли на вулиці та принесли до зоопарку, а також є тварини, які були врятовані із рук безвідповідальних власників.

«Зокрема на території зоопарку мешкають папуги жако, які були врятовані навесні 2022 року. Сімох переляканих птахів до нас привезли співробітники поліції. Здоров'я папуг залежить від умов їх утримання. Часто недотримання гігієни, температурного режиму та неправильне харчування може стати причиною хвороби та передчасної загибелі птаха. Пернаті, як правило, мають хороший імунітет, але навіть здорового птаха при недобросовісному відношенні можна занапастити. На щастя, нашим ветеринарам та орнітологам вдалося їх вилікувати та реабілітувати. І папуги нарешті відчули себе в безпеці у своїй новій хатинці, турботливо змайстрованій нашими співробітниками власноруч. Після тривалого карантину врятовані жако зустрічають відвідувачів у зимовому пташнику. Це досить великі птахи, які виростають до 30-35 сантиметрів, і живуть до 50 років», – розповіли в Київському зоопарку.

У Київському зоопарку додали, що навесні, коли температура повітря стане комфортною для цих тропічних птахів, їх планують переселити до великого вуличного вольєру, де папуги зможуть насолоджуватися теплим сонечком, свіжим повітрям та навколишньою зеленню.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь