Вікторія Муха: У Києві планують відзначити Дні Лейпцига у травні 2022 року

Tool items

У рамках візиту київської делегації до міста Лейпциг було напрацьовано ідеї щодо святкування Днів Лейпцига у Києві, які планують провести у травні 2022 року.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха на особистій сторінці у мережі Facebook.

За словами депутатки, у процесі робочих зустрічей з лейпцизькими колегами було заключено попередні домовленості про посилення співпраці між культурними інституціями Києва та Лейпцига, а також подальший обмін досвідом та відзначення Днів Лейпцига у Києві.

«Заплановано, що однією з основних локацій у рамках святкування Днів Лейпцига у Києві стане кінотеатр «Лейпциг», який підпорядкований КП «Київкінофільм». У кінотеатрі буде проведено фестиваль німецького кіно, а також створено мистецький простір, який стане осередком лейпцизької культури у Києві та місцем для діалогу громадськості з міською владою через культурні ініціативи», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка підкреслила, що неподалік у парку «Інтернаціональний» відбудеться фестиваль української та саксонської кухні.

«Ідея створити гастрономічний фестиваль виникла під час презентації видання «Поліфонія міського партнерства Лейпциг-Київ 60 років». На презентацію приїхав один з авторів спогадів, які увійшли до ретроспективного видання, Ральф Леман – кухар, який багато років тому працював у ресторані української кухні «Місто Київ», а потім перейшов на роботу в ресторан саксонської кухні», – розповіла Вікторія Муха.

Депутатка додала, що ця історія надихнула на створення проєкту, який представляє українські кулінарні традиції у діалозі з саксонськими традиціями через досвід людини, яка дотична до обох культур.

Фото надані містом Лейпциг.
Автор: Eric Kemnitz.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»