Віталій Кличко: Київ отримав 4 потужних генератори для роботи котелень та потреб військових. Сьогодні один генератор місто передало нашим захисникам

Tool items

Російські варвари продовжують цілитись в критичну інфраструктуру країни і не припиняють обстрілів енергооб’єктів. Столична влада робить все для того, щоб зміцнити теплоенергетичний комплекс на випадок надзвичайних ситуацій. Триває співпраця Києва з іноземними партнерами, які допомагають технічно, економічно та гуманітарно. Нову допомогу столиця отримала, зокрема, від благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України», який передав місту 4 дизельних генератори потужністю 400 кВт для забезпечення роботи котелень та потреб військових. Сьогодні один із нових генераторів мер столиці Віталій Кличко передав українським захисникам – одній із військових частин.

«Три із отриманих від фонду генераторів ми вже передали КП «Київтеплоенерго». Їх встановили в Голосіївському районі. А один генератор сьогодні передаємо у військову частину. Загальна вартість цих генераторів – близько 400 тисяч євро», – сказав мер столиці.

Він зазначив, що котельні, яким нещодавно передали три генератори від благодійного фонду, обслуговують понад сто будівель. Із них 70 – це житлові будинки, два дитячих садки та школа.

Командир 101 окремої бригади Сергій Чернецький у свою чергу подякував меру столиці Віталію Кличку та благодійному фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» за допомогу військовим у цей складний час.

Нагадаємо, від міжнародних партнерів столиця отримала кілька сотень генераторів різної потужності. Ними оснащені понад 60 котельних міста. Закуповує Київ і мобільні котельні. Нещодавно придбали 12 таких пересувних котелень, які отримало комунальне підприємство «Київтеплоенерго». У процесі виробництва ще понад 10 мобільних котелень для столиці. У випадку відсутності теплопостачання, вони можуть бути оперативно розміщені у закладах соціальної сфери – лікарнях, школах, дитсадках.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь