Віталій Кличко перевірив, як наводять лад в районах Києва та як облаштовують новий сквер поблизу станції метро «Героїв Дніпра», де прибрали МАФи

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко перевірив разом із главами РДА столиці та керівниками деяких комунальних підприємств, як наводять лад у районах столиці. А також оглянув, як тривають роботи з облаштування нового скверу поблизу станції метро «Героїв Дніпра» в Оболонському районі, де прибрали МАФи. Зокрема, Віталій Кличко відвідав кілька локацій у Подільському районі.

«Столична влада продовжує контролювати, як наводять лад у місті. Навіть в умовах війни ми дбаємо про благоустрій столиці та комфорт її мешканців. Сьогодні ми інспектуємо Подільський район. Особливу увагу звертаємо на виявлені звалища, занедбані захаращені території. Кожен голова району та керівники профільних служб відповідають за санітарний стан у районі і не повинні  допускати утворення антисанітарії. Незалежно від того, хто балансоутримувач – приватна чи комунальна структура. Керівництво району має зобовʼязати їх виконати свою роботу!» – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що столична влада через інспекторів з благоустрою системно перевірятиме та контролюватиме виконання цих завдань. На кожного, хто ігноруватиме виконання свої обов’язків, чекатиме відповідальність, зокрема штраф.

Мер Києва також перевірив, як тривають роботи на локації поблизу станції метро «Героїв Дніпра» в Оболонському районі. Департамент міського благоустрою нещодавно демонтував там 66 МАФів. Сьогодні на їхньому місці будують новий сквер з гарною і зручною інфраструктурою. Зокрема, на території скверу буде встановлена пергола, висадять сакури, дерева з ажурною кроною. Ввечері на головній алеї дерева будуть підсвічені. Зручним це місце буде і для маломобільних верств населення.

«Це системна робота міста, коли розчищаються та облаштовуються входи і виходи до станцій метрополітену. Адже підземні станції метрополітену є укриттями під час повітряних тривог. І важливо, щоб шляхи до них були вільними та безпечними», – підкреслив Віталій Кличко.

Мер столиці нагадав, що вже облаштовані зелені території на бульварі Миколи Міхновського, біля станції метро «Політехнічний інститут» та на вулиці Вишгородській –  теж на місцях, де демонтували МАФи. Також активно тривають роботи зі створення гарного громадського простору з озелененням біля станції метро «Шулявська».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо термінового врегулювання питання стосовно технічного обслуговування та безпечної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216