Віталій Кличко: За 9 місяців цього року водії «Київмедспецтрансу» здійснили понад 400 тисяч виїздів за медичними викликами

Tool items

За 9 місяців цього року водії «Київмедспецтрансу» здійснили понад 400 тисяч виїздів за медичними викликами. Всі водії екстреної медичної допомоги «Київмедспецтрансу» задіяні в перевезенні хворих на коронавірус. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час зустрічі з працівниками комунальної організації «Київмедспецтранс». Він також привітав їх із Днем автомобіліста і дорожника України, який будуть відзначати 31 жовтня, та вручив грамоти і подяки міського голови.

«Ви працюєте на одному із найстаріших підприємств міста. Зародження київської швидкої допомоги відбулося в 1881 році. Коли за ініціативи асоціації київських лікарів був створений «Гурток лікарів з метою нічних чергувань». А на початку 20 століття вже заснували підприємство. На сьогодні ж «Київмедспецтранс» є найбільшою автотранспортною організацією України, яка використовує спеціальний медичний автотранспорт. Підприємство обслуговує цілодобово 22 відділення Центру екстреної медичної допомоги та закладів охорони здоров’я столиці», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що підприємство має в автопарку 641 одиницю спеціалізованих автомобілів. Більшість авто – це карети швидкої допомоги, які відповідають всім необхідним медичним та технічним стандартам. Також є спецавто, що залучають для перевезення хворих з однієї лікарні в іншу. Та для перевезення лікарів, консультантів, надання паліативної допомоги, збору та доставки крові, здійснення виїзних скринінгових і лабораторних досліджень, перевезення медикаментів, медичного обладнання та продуктів харчування.

«Тільки за 9 місяців цього року водії «Київмедспецтрансу» здійснили понад 400 тисяч виїздів за медичними викликами. Всі водії екстреної медичної допомоги «Київмедспецтрансу» задіяні в перевезенні хворих на коронавірус. При цьому не було жодного випадку щодо ненадання карети київської швидкої при такій кількості звернень мешканців міста. І кияни за це дуже вдячні вам! На сьогодні 166 бригад столичної швидкої працюють вдень та 140 – вночі», – підкреслив мер столиці.

Місто, наскільки це можливо, підтримує «Київмедспецтранс». Так, програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2021 рік підприємству передбачили з бюджету столиці кошти на капітальний ремонт кількох об’єктів. Це 17,5 мільйонів гривень. І частину робіт вже виконали», – зазначив Віталій Кличко.

Також, за останні роки місто передало столичним медикам 209 сучасних спецавтомобілів. У тому числі – й кілька пересувних експрес-лабораторій для діагностування коронавірусу.

«Я вітаю всіх працівників «Київмедспецтрансу» з професійним святом, яке ви відзначатимете днями. З Днем автомобіліста та дорожника. Сил вам, здоров’я! Дякую за вашу працю і відданість професії», – привітав водіїв Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)