Володимир Андрусишин: Київ є сучасним мегаполісом, який приваблює туристів з усього світу

Tool items

Цьогоріч до міського бюджету вже надійшло 46,6 мільйона гривень туристичного збору – це на 11,9 мільйона гривень більше ніж у 2020 році.

Про це зазначив депутат Київської міської ради, секретар постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Володимир Андрусишин відповідаючи на запитання від мешканців.

За словами депутата, туристична галузь адаптується до нових суспільних викликів, які спричинені коронавірусною інфекцією, та поступово виходить із кризи.

«Київ є сучасним містом з багатовіковою історією – це приваблює туристів з усього світу. Наразі туристична сфера поступово налагоджує свою діяльність, цього року відновлено авіасполучення з багатьма містами Європи, які були обмежені через пандемію. Водночас місто продовжує розвивати свою привабливість, розробляються нові туристичні маршрути, триває перехресна промоція з містами у світі. Наразі відбувається популяризація бренду міста Києва, налагоджується становлення гастротуризму», – зазначив Володимир Андрусишин.

Депутат додав, що цьогоріч столицю відвідало 500 тисяч іноземних туристів та понад 1,2 мільйона – внутрішніх, найбільше іноземців приїжджає до Києва з США, Ізраїлю, Туреччини, Білорусі та Німеччини.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Володимира Андрусишина на запитання щодо запуску постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій, захисту нематеріальної культурної спадщини, підтримки закладів культури під час локдауну, а також створення сучасних просторів у бібліотеках.

З відповідями на запитання можна ознайомитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Wj_JZmpdF8w

Нагадаємо, що кияни мають можливість поставити питання будь-якому депутату у коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та поставити своє питання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати нададуть відео-відповіді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)