Володимир Андрусишин: Нематеріальна культурна спадщина є частиною сталого розвитку України

Tool items

Збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини є неодмінна частина сталого розвитку України.

Про це зазначив депутат Київської міської ради, секретар постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Володимир Андрусишин відповідаючи на запитання від мешканців.

За словами депутата, нематеріальна культура є головним джерелом культурного різноманіття, показником багатовікової історії народу та гарантією сталого розвитку держави.

«Все, що передається з покоління в покоління наші пісні, танці, петриківський розпис, національні страви, наприклад борщ, – це все є нематеріальна спадщина українського народу. Ці всі елементи потребують захисту, зокрема мова, яка є ідентифікатором народу. Мова – це код нації, інструмент комунікації та найбільше надбання людей, яке неможливо знищити. Спілкування рідною мовою показує гордість народу за свою державу, шану до культури та багатовікових традицій», – зазначив Володимир Андрусишин.

Депутат додав, що важливо усвідомити – спілкування українською мовою це не вимога закону, а повага до власної ідентичності.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Володимира Андрусишина на запитання щодо запуску постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій, розвитку туристичної галузі у столиці, підтримки закладів культури під час локдауну, а також створення сучасних просторів у бібліотеках.

З відповідями на запитання можна ознайомитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Wj_JZmpdF8w

Нагадаємо, що кияни мають можливість поставити питання будь-якому депутату у коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та поставити своє питання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати нададуть відео-відповіді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)