Володимир Бондаренко привітав киян з Днем захисників та захисниць України

Tool items

День захисників і захисниць України – державне свято України, яке відзначається 14 жовтня. Свято започатковано 14 жовтня 2014 року Указом Президента України під назвою День захисника України. Від 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на День захисників і захисниць України.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, свято увібрало у себе багаті й славні традиції, які вшановують героїзм усіх поколінь нашого народу, хоронителів та визволителів рідної землі на всіх етапах становлення України.

«Немає вищого прояву громадянського обов’язку і патріотизму, ніж стати на захист своєї Батьківщини. Сьогодні віддаємо глибоку шану всім, хто боронив та боронить честь рідної землі, свободу і незалежність України, мужньо стоїть на захисті нашої держави. Нехай народна повага і підтримка надають всім захисникам і захисницям сил у благородній справі встановлення миру та спокою на теренах України», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови побажав захисникам і захисницям міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)