Володимир Бондаренко: Ворог наносить авіаудари виключно по об'єктам цивільної інфраструктури столиці

Tool items

Ворог наносить авіаудари виключно по об'єктам цивільної інфраструктури столиці.

Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко в етері всеукраїнського телемарафону «UAРазом».

За словами Володимира Бондаренка, країна-агресор прицільно обстрілює об’єкти цивільної інфраструктури у столиці, зокрема сьогодні зранку ворожі ракети влучили в житловий будинок, а також на територію одного з дитячих садочків у Шевченківському районі.

«У результаті влучання ракети було пошкоджено дев'ятиповерховий житловий будинок з частковим руйнуванням 7, 8 та 9 поверхів, а також на території дошкільного закладу освіти – водопровідну магістраль. До пошкодженого житлового будинку одразу ж вирушили рятувальники та бригади швидкої медичної допомоги. На жаль, одна людина в результаті ворожого обстрілу загинула. На місці трагедії досі працюють рятувальники, які розбирають завали та проводять пошукові роботи. Люди, які постраждали внаслідок ворожої атаки, будуть переселені в житлові приміщення для тимчасового проживання. Міська влада закликає киян не втрачати пильність та не нехтувати сигналами повітряної безпеки, оскільки ворог жадає захопити столицю, і щоденно є ймовірність нових обстрілів. Повномасштабна російсько-українська війна триває, і кожне місто, регіон та населений пункт, а особливо столиця, може стати новою ціллю окупантів», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що киянам та гостям столиці, які зараз перебувають у місті, необхідно бути обережними, не втрачати пильності та дотримуватись правил комендантської години.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»