Володимир Бондаренко взяв участь у молодіжному форумі #4YouthKyivForum

Tool items

Молодіжний форум #4YouthKyivForum відбувся сьогодні, 25 липня, у навчальному центрі «Освіторія Хаб».

Із вітальним словом до учасників форуму звернувся заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами заступника міського голови, залучення молоді до органів місцевого самоврядування сприяє розбудові сучасної, прогресивної та диджиталізованої країни.

«Молоде покоління допоможе згенерувати нову та продуктивну концепцію розвитку нашої країни. Саме тому ми повинні приділяти достатньо уваги молодіжній політиці, дослухатися до голосу молоді, та давати їй усі необхідні інструменти для реалізації своїх ідей. У Київській міській раді та Київській міській державній адміністрації завжди раді співпрацювати з молоддю, бо це є новим диханням та поштовхом до змін», – підкреслив Володимир Бондаренко.

До форуму долучились депутати Київської міської ради Тарас Козак, Григорій Маленко, Максим Нефьодов, Вадим Васильчук та Зоя Ярош, представники громадського сектору й активна молодь.

Учасники заходу обговорили теми розвитку молодіжної політики у Києві, створення молодіжного консультаційно-дорадчого органу при Київській міській раді та Київській міській державній адміністрації, організацію стажування в органах місцевого самоврядування тощо.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення та належного фінансування виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 13.05.2021 № 952/993 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 11.04.2005 року № 72-6-00265 (зареєстровано в реєстрі за № 267), укладеного між Київською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «МОНАРХ» для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного закладу по вул. Уманська, 8-12 у Солом’янському районі м. Києва
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування стадіону спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови на вул. Княжий