Володимир Бондаренко: За останні кілька років у Києві було оновлено близько 500 парків та скверів

Tool items

За останні кілька років у столиці було оновлено близько 500 парків та скверів, а також відкрито 10 нових фонтанів та 7 – капітально відремонтовано.

Про це сьогодні, 25 серпня, розповів заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами Володимира Бондаренка, так цьогоріч у столиці було відкрито після капітального ремонту Наводницький парк у Печерському районі з облаштованим фонтаном, другу чергу Пейзажної алеї та сквер у центрі міста – на Володимирському проїзді, 2, що між Михайлівською та Софійською площами, було добудовано парк «Троєщина».

«За ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка у столиці облаштовують парки та сквери задля створення сучасних міських просторів для відпочинку. Так наприклад, за останні кілька років було оновлено близько 500 парків та скверів, а також відкрито 10 нових фонтанів та 7 – капітально відремонтовано. Команда на чолі з мером створює сучасне європейське місто, яке є інвестиційно привабливим для міжнародних партнерів. Пріоритетом для міської влади завжди буде забезпечення комфортних умов для життя киян та гостей столиці», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що невдовзі буде відкрито після капітального ремонту парк біля озера Тельбін у Дніпровському районі та фітнес-парк «Озеро Лебедине» у Дарницькому районі столиці.

Нагадаємо, Київський міський голова Віталій Кличко 23 серпня спільно з офіційними представниками Литовської Республіки відкрив після капітального ремонту Литовський сквер, який знаходиться навпроти Софійського собору.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Мілютенка, 7 у Деснянському районі міста Києва (698644162)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на просп. Оболонському, 16-А в Оболонському районі міста Києва (364104792)