Володимир Кравець: Медичні центри мають будуватися відповідно до чинного законодавства

Tool items

З метою забезпечення раціонального використання земельних ресурсів на території міста у Солом’янському районі планують розірвати договір оренди з ТОВ «Н.В. Інвест» на земельну ділянку, площею 0,0601 га, по вулиці Патріарха Мстислава Скрипника, 46-в.

Такий проєкт рішення підтримали на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціальної політики.

За словами депутата Київської міської ради, першого заступника голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Володимира Кравця, потрібно захистити права та інтереси територіальної громади міста Києва шляхом розірвання з недобросовісним землекористувачем договору оренди земельної ділянки від 2017 року, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Н.В. Інвест».

«На земельній ділянці було передбачено будівництво приватного медичного закладу. Проте забудова відбувається з порушенням містобудівного та земельного законодавства. Зокрема, ДБН передбачають будівництво закладів охорони здоров’я щонайменше у 15 метрах від житлових будинків, а заклад будується у менше ніж 7,4 м. Орендар неодноразово грубо порушував умови договору, зокрема не забезпечував вільний доступ до земельної ділянки представника контролюючого органу. Такі дії забудовника, вказують на факти недобросовісного землекористування земельною ділянкою комунальної власності територіальної громади міста Києва, а також порушують права мешканців прилеглих територій», – зазначив Володимир Кравець.

Депутат додав, що проєктом рішення передбачається вжиття санкцій щодо недобросовісного користувача земельної ділянки та створення належних умов для повернення земельної ділянки до придатного для експлуатації стану.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про Регламент Київської міської ради
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 232/8402 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»
  • Про надання статусу скверу земельній ділянці між озером Небреж та озером Мартишів у Дарницькому районі м. Києва
  • Про цільові внески територіальної громади міста Києва
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Асфальтобетонний завод «АБ Столичний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної інфраструктури (заїзду-виїзду), крім об'єктів дорожнього сервісу на вул. Новопирогівській
  • Про відмову громадянці Степаненко Марині Валеріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Деснянському районі міста Києва (664980195)
  • Про відмову громадянину Шалагіну Олексію Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у Подільському районі міста Києва (522001173)