Біля Арки дружби народів відбудеться молодіжний фестиваль «Double Triple Summer Fest»

Tool items

Молодіжний фестиваль «Double Triple Summer Fest» відбудеться з 13 по 15 серпня біля Арки дружби народів. Захід стане одним із етапів Кубку світу зі скейтбордингу (WCS).

За інформацією організаторів фестивалю – команд «don’t Take Fake» і «Radio Day», літня подія є продовженням зимового «Double Triple Snow Fest». У серпні відбудуться міжнародні змагання з нових олімпійських видів спорту – скейтбордингу та BMX.

Для змагань у центрі Києва команди «don’t Take Fake» та «Radioday» збудують літній змагальний майданчик площею понад 2 тисячі квадратних метрів. Локацію оформлять у вигляді аеропорту, який перенесе спортсменів та глядачів у атмосферу подорожей. Він міститиме термінал прибуття, справжній літак, трапи, сигнальні вогні, багажне відділення, стійку реєстрації і бізнес-лаунж. 

Свої заявки на участь у змаганнях уже подали райдери з Великої Британії, Аргентини, Південної Африки, Словаччини, Чехії та інших країн.

У межах серії «Double Triple Fest» цього року, 17-19 грудня, відбудеться ще одна масштабна подія – третій «Double Triple Snow Fest» для лижників і сноубордистів. Локацією стане Арка дружби народів, на якій взимку облаштують сноупарк.

І літній, і зимовий «Double Triple Fest» тепер відбуватимуться три дні поспіль. Учасниками першого дня стануть винятково українські спортсмени. Для них це буде контест із окремим призовим фондом і водночас кваліфікація, проходження якої дасть змогу змагатися з міжнародними райдерами в наступні два дні.

Змагання пройдуть за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Детальніше на офіційному сайті за посиланням.

Довідка. Кубок світу зі скейтбордингу (WCS) заснували 1994 року. Він проходить у кілька етапів, за результатами яких формується спеціальний рейтинг райдерів. Так визначають найліпшого спортсмена року. Контести WCS відбуваються в більш ніж 15 країнах, серед яких США, Австрія, Швейцарія, Італія, Канада, Франція, Португалія, Іспанія та Бразилія, а тепер і Україна.

Уперше контест серед професійних лижників і сноубордистів «Double Triple Snow Fest» відбувся 2019 року. Парк, який щороку будують для змагань, входить до числа найбільших міських сноупарків Європи. У грудні 2020-го за перемогу на «Дабл Тріпл Snow Fest» змагалися 80 райдерів із 18 країн, зокрема, з Канади, США, Великої Британії, Швейцарії, Іспанії, Грузії, а трансляцію дивилися понад 75 000 глядачів у всьому світі.

Організатор фестивалю «don’t Take Fake» – команда, яка існує з 2011 року і об’єднує щорічне бренд-шоу та фестиваль вуличної культури, комунікаційну агенцію «DTF Agency», онлайн-медіа про вуличну моду й культуру «DTF Magazine» і конференцію про бренди та креативність «DTF Conference». У своїх проектах «don’t Take Fake» поєднує субкультури, глобальні та локальні бренди і переносить найліпший світовий досвід в Україну.

Другий організатор «Radio Day» – проєкт, який об’єднує міську спільноту, молодіжний фестиваль Radioday та низку урбаністичних ініціатив. Команда «Radio Day» залучена до організації фестивалів «Atlas Weekend» та «Solomafest».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо ситуації навколо законопроекту № 2143-3д «Про місто Київ – столицю України»
  • Про затвердження списку лауреатів на присудження Премії Київської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження Комплексної міської цільової програми «Столична культура 2022-2024 роки»
  • Про розірвання договору на право тимчасового довгострокового користування землею на умовах оренди від 23 грудня 1998 року № 75-5-00029, укладеного між Київською міською державною адміністрацією та відкритим акціонерним товариством «УКРОЛІЯЖИРПРОМ» (333633544)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування на просп. Броварському у Дніпровському районі міста Києва (685463961)
  • Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення „Вуличний комітет „Каштановий” у Подільському районі міста Києва
  • Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення „Вуличний комітет „Синевир” у Подільському районі міста Києва