Близько 45 тисяч містян взяли участь в опитуванні про розвиток української мови

Tool items

Опитування про розвиток української мови у міському застосунку «Київ Цифровий» вже пройшли близько 45 тисяч містян. Взяти участь в опитуванні можуть до 31 січня всі користувачі застосунку з наявним BankID.

Як нагадала заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, результати опитування будуть використані для розробки Міської концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя столиці. Над її розробкою місто працює спільно з Уповноваженим із захисту державної мови, науковцями та громадськістю.

«Ми прагнемо допомогти всім охочим швидко опанувати українську. Адже сьогодні мова – це не тільки наша ідентичність, а й потужна зброя проти ворога. Тому маємо разом допомогти рідній мові утвердитися в серці нашої країни – Києві. І щоб ми діяли злагоджено та ефективно, закликаю витратити кілька хвилин та надати відповіді на прості запитання. Завдяки цьому ми визначимо реальні потреби містян і знайдемо інструменти для полегшення переходу на українську. Аналіз відповідей також використаємо під час розробки відповідних просвітницьких заходів», – зазначила Ганна Старостенко.

Нагадаємо, що відповісти на запитання про розвиток української мови можна в розділі «Опитування» міського застосунку «Київ Цифровий».

Також нагадаємо, що команда «Києва Цифрового» у своїх соціальних мережахзапропонувала киянам добірку посилань на освітні платформи та застосунки, які допомагають поліпшити знання української мови і зробити перехід на спілкування винятково рідною мовою комфортнішим.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шалетт Міста, 5 у Дніпровському районі міста Києва (241297547)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 28 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (545444080)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 29 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (244812943)