Богдана Тимощук: Необхідно підвищувати ефективність соціальної допомоги у столиці

Tool items

У Києві планують затвердити міську цільову програму «Турбота. Назустріч киянам» на 2022-2024 роки.

Такий проєкт рішення підтримали на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту, яке відбулося 22 вересня.

За словами депутатки Київської міської ради, заступниці голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту Богдани Тимощук, метою міської цільової програми є підвищення соціального захисту окремих категорій малозахищених верств населення, а також розв'язання невідкладних питань матеріально-технічного та соціально-побутового обслуговування киян, які потребують соціальної допомоги та підтримки.

«Проєкт рішення передбачає збільшення різновидів соціальних послуг з метою охоплення якомога більшої чисельності осіб, які потребують соціального захисту. Необхідно впроваджувати додаткові заходи щодо соціальної підтримки громадян. У програмі передбачено здійснення адресної підтримки малозабезпеченим верствам населення – соціально-правової, трудової та медичної реабілітації особам з обмеженими фізичними можливостями. Важливо співпрацювати з громадськими організаціями та разом покращувати систему соціальної допомоги для киян», – зазначила Богдана Тимощук.

Депутатка додала, що прийняття проєкту рішення сприятиме реалізації державної політики соціального захисту окремих категорій малозахищених верств населення міста Києва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Мілютенка, 7 у Деснянському районі міста Києва (698644162)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на просп. Оболонському, 16-А в Оболонському районі міста Києва (364104792)