Частина Труханового острова може стати ландшафтним заказником місцевого значення

Tool items

Ландшафтним заказником місцевого значення може стати «Зелений острів», який розташовано на території Труханового острова у Києві.

Ініціаторкою такого проєкту рішення стала депутатка Київської міської ради Олеся Пинзеник.

За словами депутатки, мета даного проєкту рішення – унеможливити використання території, орієнтованою площею 187,9 га, під забудову, а також сприяти збереженню та відтворенню цінних природних комплексів, генофонду рослинного та тваринного світу столиці України.

«Наразі внаслідок потужного рекреаційного тиску відбувається занепад природних екосистем дніпровських островів у межах міста Києва. У проєкті визначено основні заходи зі збереження природних комплексів, які беруться під охорону на території проєктованого об'єкта природно-заповідного фонду. Прийняття цього рішення сприятиме оздоровленню довкілля та створить умови для збереження рідкісних рослин і тварин», – наголосила Олеся Пинзеник.

Депутатка додала, що проєкт створення ландшафтного заказника «Зелений острів» розроблено науковцями БО «Благодійний фонд Дніпровського району «Київський еколого-культурний центр».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07.02.2019 № 96/6752 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру з закладами громадського харчування на вул. Академіка Заболотного, 47 у Голосіївському районі м. Києва» (671884997)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ХІМЕКСІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації транспортної інфраструктури (проїзду) на вул. Почайнинській у Подільському районі міста Києва (471391458)
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ГАРАНТ ПРОФ ІНВЕСТ» земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями комерційного призначення та торгівельного центру на вул. Оноре де Бальзака, 68/18 у Деснянському районі міста Києва (711939391)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 23 у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів (497497246)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЖЕНСАН» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та ремонту об'єктів транспортної інфраструктури на просп. Броварському (біля ринку «Лісовий») у Деснянському районі міста Києва (665284498)